O mnie

Chcę byś zaakceptowała siebie, przestała się przejadać i schudła raz na zawsze!

Amen 🙂

Cześć!
Bardzo się cieszę, że do mnie zawitałaś. Strona o mnie, ale ja jestem skromny człowiek i nie lubię dużo mówić o sobie 🙂
Tak sobie myślę, że może nie koniecznie wiesz w czym mogę Ci pomóc, dlatego trochę Ci opowiem.
Moją misją jest sprawić by każda kobieta, która tu trafi poczuła się świetnie w swoim ciele i życiu bez względu na aktualny rozmiar ubrania. Jednocześnie chcę Cię wesprzeć w Twoim procesie ostatniego odchudzania w życiu! Wyobrażasz to sobie? Już nigdy więcej się nie odchudzać? Chudnięcie jest procesem ubocznym wypracowania systemu zdrowych nawyków, zdrowego stylu życia, ale żeby to zrobić najpierw musisz poukładać sobie pewne tematy w głowie… I to jest trudne, cała reszta to już z górki. Sama najczęściej zajadam niespełnienie oczekiwań (i to w większości swoich własnych). Jeżeli Twoi rodzice nigdy Cię nie chwalili i raczej obniżali rangę Twoich osiągnięć to możesz mieć problem z tym samym. To nie znaczy, że mamy być źli na rodziców i zwalać na nich winę. Jesteś już dorosła i teraz sama decydujesz także zdecyduj mądrze. U mnie w domu zajadało się słodyczami wszelkie problemy (głównie finansowe) stąd u mnie chyba coś, co nazywam syndromem zajadania biedy. Kiedy masz świadomość, co na Ciebie wpływa, dlaczego ukształtowały się w Tobie takie a nie inne nawyki jest łatwiej, ale ciągle jest praca mentalna do zrobienia… Tylko po wykonaniu takiej pracy czeka na Ciebie nie tylko chuda dupka, ale i całkiem inne życie, bo Ty będziesz innym człowiekiem 🙂 Nawet jeżeli dla kogoś patrzącego z zewnątrz nic się nie zmieni prócz kg, dla Ciebie zmieni się o wiele więcej. Chcesz już zawsze nosić ubrania takie jakie chcesz i wyglądać w nich świetnie? Zacznij to sobie wyobrażać, bo właśnie w tym chcę Ci pomóc, kochana, ale zaczniemy od głowy, a nie od talerza  Od talerza pewnie zaczynałaś już wiele razy i jednak nić z tego nie wyszło skoro tu jesteś… Zacznijmy inaczej tym razem, bo warto.
Jedną z czołowych zasad, którą kieruję się w życiu jest: Zaczynaj nim jesteś gotowa. Dlatego, kiedy postanowiłam zacząć ostatnie odchudzanie w życiu postanowiłam też, że od razu będę pokazywać swoją drogę i pomagać w ostatnim odchudzaniu (które trzeba zacząć od głowy) kobietom, które mają już dość tej mało śmiesznej jojo zabawy… Niektóre moje podopieczne szybciej przepracowywały pewne kwestie w praktyce niż ja i mają lepsze efekty niż ja i z tego jestem dumna każdego dnia. Utwierdza mnie to też w przekonaniu, że i tym razem rozpoczęcie działania na przekór ogromnemu lękowi, obawom i strachowi przed komentarzami innych, było słuszną decyzją.

Handluję ODWAGĄ – mam dla Ciebie dobre ceny 🙂 Wierzę, że odwaga i nawyki to WSZYSTKO czego potrzeba, by realizować swoje cele, osiągać marzenia!
Problem polega na tym, że praktykowanie odwagi jest trudne i wymagające, bo przez lata wpajano nam, że czegoś nam brakuje, że ciągle jeszcze za mało wiemy, znamy za mało ważnych ludzi, jesteśmy za grubi, za chudzi, za brzydcy, za ładni – każdy ma swoje demony… Pomogę Ci je poznawać i oswoić lub wyrzucić jeśli będziesz gotowa 🙂
Nazywam się Magdalena Far i będę pobudzać Twoją odwagę każdego dnia! (oczywiście jeśli zechcesz) Odwagę do działania, odwagę do odczuwania dyskomfortu, odwagę do życia po swojemu i wykorzystywania swojego potencjału.

Odważ się razem ze mną – zrzuć bagaż!

Ten fizyczny, ten emocjonalny, ten który doprowadził Cię do stanu, gdzie nie doceniasz siebie i swoich możliwości i nosisz namioty zamiast fajnych ciuchów 🙂

„Jestem już zmęczona tymi dietami”

„Chcę schudnąć, ale nie potrafię”

„Nie mam już siły i tak wszystkie kilogramy zawsze wracają”

„Przy dzieciach nie da się schudnąć, zadbam o siebie później”.

„Diety na mnie nie działają.”

„Nie mam czasu na odchudzanie.”

Znasz to? Byłam tam gdzie Ty, myślałam tak samo…

Nadprogramowe kilogramy „złapałam” w okresie dojrzewania, czyli  – OMG! jakieś 20 lat temu! Od tamtego czasu nie chciały mnie trwale opuścić. Czasem znikały na chwilę, zupełnie jakby wyjeżdżały na wakacje. Po czym wracały i przyprowadzały swoich nowych przyjaciół (przedstawiali się oni JOJO 🙂

Uderzając głową w mur

Z każdym szalonym lub mniej szalonym sposobem na odchudzanie, który mnie zawodził miałam wrażenie, że walę głową w mur, który nigdy nie pęknie (w przeciwieństwie do mieszkańców Winterfell ja chciałabym, żeby mój mur runął). Pierwsze pęknięcia pojawiły się w grudniu 2018 roku, kiedy w końcu do mnie dotarło, że z każdego potknięcia w drodze do zgrabnej sylwetki muszę wyciągnąć WŁAŚCIWE wnioski! Od tamtego czasu wdrażam w swoim życiu tylko takie zasady, które mają szansę zostać ze mną na zawsze.  Stosowanie tych zasad doprowadziło do takich efektów po 70 dniach:

schudnij
zmiana po 70 dniach

To nie brak wiedzy jest problemem w odchudzaniu… Mamy już tyle wiedzy, tylu specjalistów wysłuchaliśmy w zakresie jak schudnąć, a ten wredny weekend znów nas zaskoczył. Natłok informacji często sprawia, że drepczemy w miejscu. Po tygodniu, po dwóch przychodzi zwątpienie i porzucamy wszystko pod wpływem frustracji i jednego potknięcia. Co z tego, że wczoraj pożarłaś u babci 3 pączki? Dziś jest nowy dzień kochana, przestań rozdrapywać stare rany albo stare pączki 🙂 Razem damy radę 🙂

Stawiam na ciągły rozwój. Chcę tworzyć jak najlepsze rozwiązania dla moich klientek z wykorzystaniem wiedzy z zakresu psychodietetyki, nauki o wpływie cyklu miesiączkowego na proces odchudzania, funkcjonowania naszego mózgu.
Certyfikaty:

08915_magdalena_dominiak – Trenera personalnego

Szkolenie Kształtowanie Kobiecej Sylwetki – Certyfikat

Life Coach Certyfikat

W czym mogę Ci pomóc:

Zapisz się ZA DARMO na szkolenie:

https://www.schudnijraznazawsze.pl/

Darmowe materiały ode mnie:
Ebook “Odchudzanie na start”
Tracker nawyków Odchudzających
Darmowy poradnik: Jak się zmotywować do odchudzania?

Prywatnie:
Prywatnie jestem mamą. Mam 3 letnią córkę i 11 miesięcznego syna (stan na 17.09.2019). Nie znoszę być w ciąży, ale uwielbiam moje dzieci (wtedy kiedy nie są po pachy w wiadomo czym… i nie jęczą:) Kiedyś chciałabym mieć 3 dziecko. Mój mąż mówi, że to raczej nie z nim haha
No właśnie, mój mąż – człek to niesamowity, który jest moim największym wsparciem. Bez jego pomocy w opiece nad dziećmi i domem tak mało bym mogła… trenować i działać dla Ciebie. To jakim jest ojcem sprawia, że łzy napływają mi do oczu ze wzruszenia, chociaż mało kto (chyba) mnie postrzega jako wrażliwca (coś mi się po ciążach poprzestawiało). 

Zawodowo:
5 lat związana byłam z branżą IT gdzie pracowałam jako Key Account Manager oraz Scrum Master.

Ciągle edukuję się z zakresu coachingu (tak, wiem, że w Polsce wielu nabija się z coachingu, ale to ich sprawa, a nie moja).

Magdalena Far ONLINE:
Jestem blogerem, podcasterem, youtuberem. Znajdziesz u mnie tematy związane z odchudzaniem, budowaniem nawyków, akceptowaniem siebie – to wszystko jest dla mnie powiązane.
Uwielbiam kontakt z życzliwymi ludźmi, także jak coś to pisz: kontakt@magdalenafar.pl
Znajdziesz mnie na:
YouTube Magdalena Far
Instagram – magdalena_far_pl
Fanpage FB – magdalenafarpl

Jeszcze Ci mało informacji o mnie – sprawdź stronę poniżej:

Dlaczego taka jestem?

Comments are closed.