O mnie

magdalena Far
Nazywam się Magdalena i chcę Ci codziennie dodawać odwagi (jeżeli masz na to ochotę). Odwagi do osiągania wszystkiego, co sobie zaplanujesz, do wdrażania w swoim życiu zmian ku lepszemu i odwagi do nieustannego wzrostu i rozwoju.
To w czym mogę Ci pomóc to przede wszystkim:
Odchudzanie:
Chcę Ci pomóc zadbać o siebie poprzez pracę nad bagażem fizycznym (tym kilogramowym), ale również, pracę nad bagażem emocjonalnym.
Moją misją jest sprawić by każda kobieta, która tu trafi poczuła się świetnie w swoim ciele (bez względu na rozmiar ubrania, który aktualnie nosi) i schudła do rozmiaru, o którym zawsze marzyła 🙂
Pomagam w odchudzaniu, lecz nie o rozmiar tu chodzi, a o zdrowie i sprawność 🙂

Schudnij bez diety odchudzającej, bez liczenia kcal, bez liczenia macro itd.
Dostosuj odchudzanie do swojego stylu życia, a nie na odwrót, bo tylko wtedy może być ono trwałe.

Produktywność || Podjęcie działania || Realizacja celów

Klika lat, jeden mąż i 2 małych dzieci później a Magdalena Freak rozwoju osobistego musiała skrupulatnie wdrażać taktyki produktywności poznane z różnych książek, szkoleń i konferencji. Przez kilka lat udało mi się całkiem sprawnie zapanować nad tym całym małym sajgonem, chociaż nadal bywa czasem trudno (szczególnie jak cała rodzina chora a w tym 2 mały dzieci, no na to żadnej taktyki produktywności chyba nie wymyślono jeszcze:). Taktyki są jednak rzeczą wtórną. Jeżeli nie masz odpowiedniego nastawienia, jeżeli ciągle powtarzasz stare nawyki (chociaż nie chcesz), jeżeli brakuje Ci odwagi, wytrwałości w codzienności to żadna taktyka nie pomoże… Będziesz dalej tkwić w błędnym kole. Razem możemy roztrzaskać koło i miejmy nadzieje, że pójdzie nam lepiej niż Daenerys

w Grze o tron 🙂

Zapraszam do współpracy indywidualnej, napisz:
kontakt@magdalenafar.pl


Darmowe materiały ode mnie:
Ebook “Odchudzanie na start”
Tracker nawyków Odchudzających
Darmowy poradnik: Jak się zmotywować do odchudzania?
Chcesz ze mną współpracować? 
Napisz na:

kontakt@magdalenafar.pl


Prywatnie:

Prywatnie jestem mamą. Mam 3 letnią córkę i 11 miesięcznego syna (stan na 17.09.2019). Nie znoszę być w ciąży, ale uwielbiam moje dzieci (wtedy kiedy nie są po pachy w wiadomo czym… i nie jęczą:) Kiedyś chciałabym mieć 3 dziecko. Mój mąż mówi, że to raczej nie z nim haha
No właśnie, mój mąż – człek to niesamowity, który jest moim największym wsparciem. Bez jego pomocy w opiece nad dziećmi i domem tak mało bym mogła… trenować i działać dla Ciebie. To jakim jest ojcem sprawia, że łzy napływają mi do oczu ze wzruszenia, chociaż mało kto (chyba) mnie postrzega jako wrażliwca (coś mi się po ciążach poprzestawiało). 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.Tylko akceptując siebie można trwale schudnąć, a że jest to cholernie trudne to już inna kwestia…

Moje wykształcenie:
Z wykształcenia jestem mgr teologii spec. dialog społeczny na UAM. Tak – jestem osobą wierzącą w Boga. Wierzę też, że prawdziwego chrześcijanina cechuje tolerancja i otwartość na drugiego człowieka. Wierzę w to, że pomaganie ma sens. Mam znajomych homoseksualistów i nie staram się ich nawracać na siłę, bo kimże ja jestem, żeby to robić skoro Bóg dał ludziom wolną wole 😉
Posiadam też tytuł licencjata z ekonomii spec. Ekonomika gospodarki żywnościowej na UP. 
Tak, tak jestem po teologii i po ekonomii, a pracuję….
Zawodowo:
5 lat związana byłam z branżą IT gdzie pracowałam jako Key Account Manager oraz Scrum Master (scrum to metoda zarządzania projektami IT, a Scrum Master to w dużym skrócie myślowym taki coach zespołu).

Ciągle edukuję się z zakresu coachingu (tak, wiem, że w Polsce wielu nabija się z coachingu, ale to ich sprawa, a nie moja).
Posiadam też Certyfikat Trenera Personalnego:
08915_magdalena_dominiak
Najważniejsze jest jednak to, że chcę aby każdy mógł przepracować schematy myślenia, które go ograniczają, pozbyć się starych niefajnych nawyków i nadpisać je w mózgu nowymi. Nie wierzę w to, że ludzie nie wiedzą, że brak ruchu jest niekorzystny, i myślą, że banan jest lepszym wyborem niż princepolo. Plan diety nie odchudzi Cię trwale jeżeli nie przepracujesz swojego sposobu myślenia i postrzegania siebie samej. 

Magdalena Far ONLINE:
Jestem blogerem, podcasterem, youtuberem – w takiej właśnie kolejności jak wymieniłam. Najbardziej lubię tworzyć podcast, ale i video daje mi coraz więcej satysfakcji. Znajdziesz u mnie tematy związane z odchudzaniem, budowaniem nawyków, akceptowaniem siebie – to wszystko jest dla mnie powiązane.
Uwielbiam kontakt z życzliwymi ludźmi, także jak coś to pisz: kontakt@magdalenafar.pl
Znajdziesz mnie na:
YouTube Magdalena Far – zaraz po tej stronie jest to dla mnie najważniejsze miejsce w Internecie – Subskrybuj mój kanał!
Instagram – magdalena_far_pl
Fanpage FB – magdalenafarpl

Jeszcze Ci mało informacji o mnie – sprawdź stronę poniżej:

Dlaczego taka jestem?

Comments are closed.

%d bloggers like this: